Peptidová

terapie pro vlasy

DR.CYJ HAIR FILLER
Krásné vlasy...

Peptidová terapie pro vlasy DR.CYJ Hair Filler je inovativní zákrok zastavující vypadávání vlasů a zrychlující jejich růst stimulací krevního oběhu a revitalizací vlasových folikulů.  Určena je jak pro ženy, tak i muže, rovněž v případě androgenetické alopecie, ale také v případě vypadávání vlasů působením stresu, špatnou životosprávnou, častým barvením nebo nesprávnou péčí o vlasy a pokožku hlavy.

O zákroku

Práce na tomto preparátu trvaly více než 10 let a jejich výsledkem je nová unikátní technologie 7 revolučních peptidů a kyseliny hyaluronové.  Inovace DR.CYJ Hair Filler to není pouhé složení, ale také unikátní technologie prodlouženého uvolňování aktivních substancí – „Sustained Release Technology”, která zaručuje dlouhodobé uvolňování a penetrace aktivních substancí.

Efekty terapie

Již pouhý jeden zákrok zastavuje vypadávání vlasů a všechny další stimulují růst nových, zahušťují vlasový povrch a zpevňují je. Skvělé výsledky jsou viditelné již po 2 měsících. Peptidová terapie pro vlasy vyžaduje celkem jen 4 zákroky v odstupech po 2 týdnech, regulujících výživu a látkovou výměnu.

Jaké výsledky můžeme očekávat a po jaké době od zákroku?

Již první zákrok zastavuje vypadávání vlasů. Avšak další zákroky pak podporují krevní oběh a revitalizují vlasové folikuly zrychlující růst vlasů.

Jaký problém zákrok řeší?

Zákrok je určen pro osoby, které chtějí zastavit vypadávání vlasů, zrychlit jejich růst, zpevnit a zahustit vlasy. Unikátní složení 7 peptidů a kyseliny hyaluronové aktivují krevní oběh a zlepšují prokrvení pokožky hlavy a vyživuje vlasové folikuly. Inovace DR.CYJ Hair Filler je patentovaná technologie prodlouženého uvolňování a implementace aktivních substancí – minimální dávka koncentrovaného preparátu se ještě 2 týdny po zákroku udržuje v kůži, způsobuje pozvolné, dlouhodobé uvolňování a penetraci aktivních složek. Zákrok je určen jak pro ženy, tak i pro muže.

Často kladené otázky

Již první zákrok zastavuje vypadávání vlasů. Avšak další zákroky pak podporují krevní oběh a revitalizují vlasové folikuly zrychlující růst vlasů.

Celý zákrok trvá cca 30 min. Je prakticky bezbolestný a nevyžaduje znecitlivění.

Terapie trvá 2 měsíce a vyžaduje 4 sezení v odstupech po 2 týdnech. Pro udržení efektu se doporučuje posilující kůra po 6 měsících.

Zákrok nevyžaduje žádnou speciální přípravu, pouze je nutné den před zákrokem a po zákroku nepít alkohol. Zákrok s použitím preparátu DR.CYJ Hair Filler spočívá v sérii vpichů do pokožky hlavy do povrchových vrstev kůže. Zákrok je prakticky bezbolestný, protože na rozdíl od mezoterapie vyžaduje méně vpichů. Lékař podává malé množství preparátu, díky čemuž není na pokožce hlavy tolik cítit.

Vedlejší účinky se prakticky nevyskytují, ale ihned po zákroku se mohou vyskytovat otoky v místě podání preparátů nebo malé svědění. Uvedené nepříjemnosti vymizí po uplynutí 1 dne.

Efekt je viditelný po dobu jednoho roku. Po této době by se měla terapie opakovat.

Těhotné a kojící ženy, děti a neplnoleté osoby, osoby alergické na jakoukoliv složku výrobku, kožní změny, onemocnění kůže, infekce nebo následky streptokokových infekcí, imunosupresiv, steroidní terapie, autoimunitních onemocnění, nekompenzovaného diabetu, revmatických onemocnění, recidivující anginy pectoris a endokarditidy.

Úžasné efekty terapie DR.CYJ Hair Filler lze vidět již po jednom zákroku. Nejlepších výsledků je dosaženo po sérii 2 – 4 zákroků.

Před
Po
Před
Po

Domácí terapie
proti vypadávání vlasů

Víte, že můžete své vlasy posílit a prodloužit efekty peptidové terapie DR.CYJ Hair Filler?

Doporučujeme speciální řadu kosmetiky s peptidy pro péči na doma Pelo Baum. Jejich pravidelné používání má skvělý vliv na kondici a zdraví vašich vlasů.

Revitalizující řada na vlasy Pelo Baum je absolutní revolucí pro každodenní péči o vlasy a pokožku hlavy. Pokročilý kondenzovaný peptidový komplex byl uzavřen do jedinečné dvojité nano kapsle, která umožňuje jeho hlubokou penetraci do kožních tkání. Je nejen klíčem ke krásným, lesklým a pevným vlasům, ale zaručuje také viditelné efekty při boji s jejich vypadáváním.

Stimuluje vlasové folikuly pro výrobu pevných vlasových kořínků. Vyživuje pokožku hlavy a vlasové kořínky prostřednictvím proliferace kmenových buněk.

Působí na DNA vlasů, posiluje jejich strukturu a zajišťuje, že jsou pevnější a zdravější.

SÉRUM PELO BAUM

Sérum Pelo Baum – patentované bio mimetické peptidy stimulují buňky vlasů, udržují pokožku hlavu a vlasové folikuly ještě zdravější. Díky aktivním složkám jsou vlasy hustší, plnější a lesklejší. Stabilizovaný dvouvrstvý systému zapouzdření zaručuje plnou absorpci aktivních složek.

Způsob použití:
Sérum používat na suchou pokožku hlavy, po použití šampónu a masky Pelo Baum. Před použitím jemně protřepat. Po aplikaci sérum vmasírovat. Ponechat 3 hodiny. Používat ráno a večer.

ŠAMPÓN PELO BAUM

Šampón Pelo Baum – klinicky ověřené složení, které způsobí, že jsou vlasy delší, pevnější a zdravější. Stimuluje a posiluje kondici vlasů a pokožky hlavy, vytváří zdravé prostředí pro regeneraci vlasů.

Způsob použití:
Napěnit na vlhkých vlasech a pokožce hlavy. Jemně masírovat po dobu 15 vteřin. Ponechat 30 vteřin a následně opláchnout.

VÝŽIVA PELO BAUM

Maska Pelo Baum intenzivně vyživuje suché vlasy po jejich umytí, dodává jim lesk.

Způsob použití:
Po umytí vlasů šampónem Pelo Baum aplikovat masku na ještě vlhké vlasy. Jemně vmasírovat, následně důkladně opláchnout.

Napište nám
Autorizovaný distributor:

Skinexpert s.r.o.
Hlavní třída 2020/28,
737 01 Český Těšín
IČ: 08857890
DIČ: CZ08857890
tel (+420) 732 472826
info@skinexpert.cz